U nasz zapłacisz przez        przelewy 24

Klarstein Bellevin 8 Uno chłodziarka na wino

589,00 zł
Brutto

Wyśmienite wina ze stylowej chłodziarki na wino Bellevin 8 Uno marki Klarstein smakują wyjątkowo dobrze, ponieważ zawsze są schłodzone do odpowiedniej temperatury, dzięki czemu można je od razu smakować.

Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

 

-Płatność przez PRZELEWY 24 , Tradycyjny Przelew , Za Pobraniem Nasza strona wykorzystuje szyfrowanie SSL co daje 100% Bezpieczeństwa

 

Starannie przygotowana i zabezpieczona Przesyłka Zaufaną Firmą Kurierską. Dostawa 1-3 dni

 

Oryginalne produkty w niskich cenachNiezależnie od tego, czy jest to szlachetne wino czerwone, musujące białe czy świeże różowe: stylowa  chłodziarka na wino Bellevin 8 Uno marki Klarstein mieści do 8 butelek wina w 23-litrowej pojedynczej strefie chłodzenia. Wszystkie butelki są przejrzyście rozmieszczone na trzech poziomach z wysuwanymi metalowymi półkami. Za pomocą dotykowego panelu sterowania i wyświetlacza LC na zewnętrznej stronie drzwi można indywidualnie i wygodnie ustawić temperaturę w zakresie od 11 do 18°C. Włączana, jasna, biała lampa LED we wnętrzu urządzenia zapewnia niezbędny przegląd zapasów i eksponuje zawartość chłodziarki na wino.

Podwójnie szklone drzwi nie tylko dobrze wyglądają, ale zapewniają w każdej chwili szybki przegląd zawartości chłodziarki na napoje Bellevin 8 Uno marki Klarstein. Wnętrze jest przy tym utrzymane w stylowym kolorze czarnym, który podkreśla dodatkowo piękny efekt. Połączenie szkła, stali nierdzewnej i światła sprawia, że chłodziarka na wino jest dekoracyjnym dodatkiem w każdym pomieszczeniu. Dzięki kompaktowym rozmiarom minichłodziarka na wino Bellevin 8 Uno nadaje się również idealnie jako urządzenie ustawiane na blacie w przypadku małych pomieszczeń. Dzięki niskiemu poziomowi emisji hałasu rzędu zaledwie 26 dB, można ją bez problemu ustawić również w sypialniach lub pokojach gościnnych.

Praktyczna, o pięknym kształcie i przyciągająca wzrok:  chłodziarka na wino Bellevin 8 Uno marki Klarstein
Podstawowe informacje
Instrukcja obsługi PDF
Numer artykułu: 10035862

    Klasa efektywności energetycznej: G
    Pojemność użytkowa: 23 l
    Składowanie do 8 butelek (butelki standardowe o wysokości 310 mm)
    Zakres temperatur: 11 do 18°C (osiągalna wartość we wnętrzu nie może być wyższa niż temperatura otoczenia w miejscu montażu)
    Do temperatur otoczenia od 16 do 32°C
    Zużycie energii: 189,08 kWh/rok
    Środek chłodniczy: R600a
    Poziom emisji hałasu: 26 dB
    3 metalowe półki
    Łatwe czyszczenie.
    Zawiasy drzwi: po prawej stronie (niewymienne)
    Chłodzenie: termoelektryczne
    Rodzaj zabudowy: wolnostojąca lub ustawiana na blacie
    Zasilanie: 220–240 V~ | 50 Hz


Wymiary i szczegóły techniczne

    Wymiary: ok. 26 x 49 x 50 cm (szer. x wys. x gł.)
    Wymiary wewnętrzne: ok. 18 x 35 x 33 cm (szer. x wys. x gł.)
    Długość kabla: ok. 200 cm
    Waga: ok. 10 kg


Zakres dostawy

    1 x chłodziarka na wino
    3 x półka metalowa

Produkt Nowy pochodzący z nadwyżek sklepowych. Przeceniony . Możliwe podniszczone opakowanie lub zastępcze. Możliwy kurz, mini otarcia magazynowe


Gwrancja rozruchowa 14 dni


Proszę o Przemyślane zakupy

TEGO PRODUKTU NIE WYSYŁAMY ZA POBRANIEM

654

Komentarze

Napisz swoją opinię

Klarstein Bellevin 8 Uno chłodziarka na wino

Wyśmienite wina ze stylowej chłodziarki na wino Bellevin 8 Uno marki Klarstein smakują wyjątkowo dobrze, ponieważ zawsze są schłodzone do odpowiedniej temperatury, dzięki czemu można je od razu smakować.

Napisz swoją opinię